محور علی آباد-گرگان با ثبت ۷۶ هزار تردد جز پر ترددترین محورگلستان

معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: محور علی آباد- گرگان با ثبت بیش از ۷۶ هزار تردد روزانه بیشترین تردد استان را داشته است.

به گزارش ساجد خبر، یوسف مرگان با اشاره به ثبت بیش از ۷۶ هزار تردد در محور علی آباد- گرگان، اظهار کرد: بر اساس آمار بیشترین ترددهای ورودی از ابتدای سال جاری تاکنون مربوط به روز ۲۲ فروردین و ترددهای خروجی در روز ۲۴ فروردین بوده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۶ درصد تردد خودروهای استان در این مدت غیربومی بوده است، افزود: استان‌های تهران، خراسان رضوی و مازندران به ترتیب بیشترین سهم را در این ترددها داشته‌اند.

معاون فنی و راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: بیشترین ترددهای ورودی محورهای استان طی مدت ذکر شده یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۸۲ تردد و مجموع خروجی‌های استان نیز، بیش از یک میلیون و ۵۱۸ هزار تردد به ثبت رسیده است.

وی افزود: همچنین در این مدت حدود ۸۰ هزار تماس تلفنی با سامانه گویای ۱۴۱ از سوی شهروندان حاصل شده که آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان و شکایاتی از حمل و نقل مسافربری و باربری و مشکلات جاده‌ای را درخواست داشته و به ثبت رسانده‌اند.

استان گلستان ۵ هزار و ۲۵۷ کیلومتر انواع راه دارد.