استاندار گلستان؛

مردم رامیان با تقدیم ۱۶۸ شهید نشان داده اند پای آرمان های انقلاب و امامین آن ایستاده اند/صرف اعتبار ۲۴۰۰ میلیارد تومان دولت سیزدهم برای رامیان

دکتر علی محمد زنگانه گفت: مردم رامیان در ۲۲ بهمن ضمن خلق حماسه ای دیگر ، خود را برای مشارکت حداکثری در ۱۱ اسفند و انتخابات پیش رو آماده کرده اند.

به گزارش ساجد خبر، دکتر علی محمد زنگانه استاندار گلستان در مراسم جشن بزرگ مردمی به مناسبت اعیاد شعبانیه در رامیان گفت: در جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان رامیان ۱۱۷ مصوبه تعیین گردید که تمامی آنها با همکاری دستگاه های اجرایی و با پیگیری و نظارت فرماندار تا پایان سال ۱۴۰۳ اجرایی خواهد شد.

وی افزود: طی عمر دولت سیزدهم مجموع پروژه های آغاز عملیات اجرایی و افتتاحی اقتصادی و سرمایه گذاری در رامیان ۹۵۷ میلیارد تومان و مجموع پروژه های عمرانی با ۶۰۰ پروژه ۱۴۰۰ میلیارد تومان بوده است و این نشان میدهد دولت سیزدهم تا کنون قریب به ۲۴۰۰ میلیارد تومان طرح و پروژه در مسیر خدمت به مردم در رامیان اجرایی کرده است.

زنگانه خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال ۱۱۳ پروژه عمرانی با ۲۴۸ میلیارد تومان در رامیان اجرایی شده است.

استاندار گلستان تصریح کرد: مردم رامیان با تقدیم ۱۶۸ شهید نشان داده اند پای آرمان های انقلاب و امامین آن ایستاده اند و در ۲۲ بهمن ضمن خلق حماسه ای دیگر ، خود را برای مشارکت حداکثری در ۱۱ اسفند و انتخابات پیش رو آماده کرده اند.