معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:

ملت ایران و مردم گلستان همواره پای نظام بوده اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: ملت ایران و مردم گلستان همواره پای نظام بوده و هستند و فریب دشمنان را نمی‌خورند زیرا می‌دانند که قهر با صندوق رای، آسیب به کشور وارد می‌کند.

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، سید علی مهاجر عصر امروز در نشست خبری اظهار کرد: بزرگ‌نمایی کاستی‌ها و مشکلات جامعه بویژه با هوش مصنوعی و در فضای مجازی از راهبردهای دشمن برای حضور نیافتن و یا حضور کمرنگ مردم ایران در انتخابات پیش‌رو است.

وی با اشاره به وجود برخی مشکلات در جامعه ادامه داد: نظام اسلامی ما در ۴۵ سال گذشته دستاوردها و موفقیت‌های زیادی در بخش‌های گوناگون نیز داشته که کمتر به آن توجه می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تاکید بر ضرورت جهاد تبیین دستاوردهای انقلاب و دولت سیزدهم برای اقشار مختلف مردم بویژه جوانان گفت: همه باید تبیین‌گر دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم.

وی افزود: عزت، اقتدار و استقلال جمهوری اسلامی به برکت خون شهیدان، پیروی از فرامین امامین انقلاب و وحدت و انسجام مردم حاصل شده است.

مهاجر ابراز امیدواری کرد: اقشار مختلف مردم ایران اسلامی از جمله اقوام و مذاهب ساکن گلستان با وحدت و انسجام همیشگی حضوری پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند امسال داشته باشند.

وی همچنین با تبریک ایام پیروزی انقلاب و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، اصناف و بازاریان را از اقشار متدین، انقلابی با پیشینه پرافتخار و از بازوان توانمند کشور نام برد و اظهار کرد: این قشر باید در خط مقدم تبیین دستاوردهای انقلاب برای مردم و جوانان باشند.