رییس کمیته نهادها و سازمان ها در گروه خبری فجر گلستان؛

آسیب شناسی لازم در حوزه رسانه ها صورت گرفته است

رییس کمیته نهادها و سازمان ها در گروه خبری فجر گلستان گفت: آسیب شناسی لازم در حوزه رسانه ها صورت گرفته است و همچنین رصد و پایش رسانه ها در حوزه انتخابات در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، علی متکی ظهر امروز در نشست خبری ستاد دهه فجر گلستان گفت: برای کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان ۲۴ وظیفه مندی تعریف شده که با قدرت در حال اجرا هستیم.

وی افزود: از اپلیکیشن «پاگ» پایگاه اطلاع رسانی گلستان رونمایی شد که مهمترین اخبار استان خصوصا اخبار انتخابات قابل دریافت است.

متکی گفت: تولید محتوای مناسبی بصورت بی نام از سوی روابط عمومی استانداری بر مبنای فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر تهیه رقابت، سلامت، امنیت و مشارکت صورت گرفته و در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

وی افزود: ستاندار گلستان با هدف جهاد تبیین بعد از سفرهای شهرستانی ، سفرهای شهری با هدف شهرهای کوچک را مورد توجه قرار دادند و موجب شعف عمومی و استقبال بی سابقه مردم در این شهرها شد و البته رفع موانع گسترده ای صورت گرفته است.

متکی افزود: در راستای حمایت از رسانه ها با دستور استاندار گلستان در جلسه شورای اداری استان مصوب شد ادارات اشتراک نشریات مکتوب را دریافت کنند و استانداری به عنوان پیشرو این اقدام را انجام داده و باقی دستگاه ها نیز موظف به همکاری هستند.