معاون سیاسی ، امنیتی استاندار گلستان:

رسانه ها نقش مهمی در ارائه جهاد تبیین دارند

معاون سیاسی ، امنیتی استاندار گلستان گفت: بین امنیت و احساس امنیت تفاوت بسیار مهمی است و رسانه ها در این بین تقش مهمی در گسترش جهاد تبیین دارند.

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، سید علی مهاجر در نشست خبری جام رسانه امید اظهار کرد: رسانه ها در تبیین دستاوردهای سفر نخست رئیس جمهور و هیئت دولت به گلستان و موضوعاتی که در دور دوم پیش‌بینی شده است کمک نمایند.

مردم گلستان همواره در صحنه‌های مختلف در کنار نظام و انقلاب بوده‌اند، لازم است با آگاه سازی مردم از اقدامات خادمان خود در دولت، زمینه ی استقبال پرشور از رئیس‌جمهور را به وجود آوریم.
وی افزود: با توجه‌ به اینکه استان گلستان یکی از استان‌های کم‌برخوردار کشور است، تخصیص این حجم از اعتبارات برای اجرای طرح‌های عمرانی و اقتصادی استان بسیار ارزشمند است.
مهاجر گفت: در سفر نخست رئیس‌جمهور به گلستان، ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های عمرانی و اقتصادی استان مصوب شد که تاکنون بخش قابل‌توجهی از آن تخصیص‌یافته و در حال اجرا است.

وی بیان کرد: دستاوردهای سفر نخست رئیس‌جمهور به گلستان در حوزه‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی قابل‌توجه بوده است.