استاندار گلستان:

توصیه تمام شهدا پشتیبانی از ولایت و رهبری بود

استاندار گلستان گفت: همواره در بیان شهدا حمایت از ولایت و رهبری بوده است و خوشبختانه مردم شریف ما همواره حامی و پشتیبان امام خمینی رحمت الله علیه و امام خامنه‌ای مدظله العالی بوده و هستند.

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، علی محمد زنگانه امروز در اولین اجلاسیه شهدای زن اهل سنت کشور در شهرستان بندرترکمن با حضور دکتر انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و سردار غلامرضا سلیمانی رییس بسیج مستضعفین؛ برگزار شد، اظهار کرد: جایگاه شهدا در آیه شریفه ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله أموتا بل أحیاء عند ربهم یرزقون مشهود است.

وی افزود:  افتخار داریم که ۴۰۰۰ شهید گلستانی را در راه اعتلای جمهوری اسلامی و دفاع از ملت شریف ایران تقدیم کرده ایم و یقینا این شهید چراغ راه ما در مسیر خدمت رسانی هستند.

زنگانه گفت:  همواره در بیان شهدا حمایت از ولایت و رهبری بوده است و خوشبختانه مردم شریف ما همواره حامی و پشتیبان امام خمینی رحمت الله علیه و امام خامنه‌ای مدظله العالی بوده و هستند.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری مدظله العالی شخصیت منحصر به فردی که بر نفس خود مسلّط است ، حافظ دین خداست، مخالف هوای نفس است و مطیع امر مولاست و تبعیت از چنین شخصیتی افتخار بزرگی برای مردم ماست .

استاندار بیان کرد: شهدا خصوصا سیدالشهدای مقاومت ،سردار شهید حاج قاسم سلیمانی همواره به ما توصیه می کردند که عاقبت بخیری در راستای دل بستن به مقام معظم رهبری مدظله العالی است.

وی گفت: افتخار می کنیم که میزبان اولین اجلاسیه شهدای زن کشور در نگارستان ایران و سرزمین برادری هستیم.

استاندار افزود: شهدا نماد وحدت و برادری هستند و برگزاری چنین مراسماتی با حضور خانواده معزز شهدا، علما، نخبگان و شخصیت های برجسته کشور در گلستان ، نشان دهنده جایگاه این استان در تقویت وحدت و برادری دارد.