استاندار گلستان:

گلستان آماده همکاری مستمر با انجمن خیرین مسکن‌ساز است

استاندار گلستان گفت: طی ۲۲ ماه گذشته اقدامات ارزشمندی در حوزه مسکن شهری و روستایی در گلستان انجام شده و در راستای آن آماده همکاری مستمر با انجمن خیرین مسکن‌‍ساز هستیم.

به گزارش ساجد خبر، علی‌محمد زنگانه روز دوشنبه در نشست هیات امنای مسکن محرومین حساب ۱۰۰ امام (ره) و مجمع عمومی عادی هیات امنای انجمن خیرین مسکن ساز با حضور آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: گلستان در حوزه مسکن روستایی رتبه اول کشور را دارد و جایگاه استان در حوزه تولید مسکن از جایگاه سی و سوم کشور به رتبه ۱۲ ارتقا یافته است.

وی بیان کرد: ۳۸ هزار واحد مسکونی در مراحل مختلف ساخت در استان قرار دارد و در سفر پیش روی رییس جمهور به گلستان بیش از هزار و ۵۰۰ خانه مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

استاندار گلستان افزود: چند روز گذشته و در مراسمی که به صورت ویدیو کنفرانس با رییس جمهور برگزار شد، بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی در گلستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت که از این تعداد هزار و ۱۰۰ خانه متعلق به محرومین بود.

زنگانه ادامه داد: از طریق تفاهمنامه های دوجانبه، سه جانبه و پنج جانبه با بنیاد مستضعفان، حمایت از مسکن محرومین در دستور کار قرار دارد

نماینده ولی فقیه در استان گلستان هم در این جلسه گفت: تولید مسکن برای اقشار مختلف جامعه و به‌خصوص جوانان آرامش به همراه دارد.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی اظهار کرد: باید تلاش کنیم با تحرک ویژه در زمینه خانه دار شدن خانواده ها حرکت کنیم.