مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان:

پایان زمان استفاده گلستانی‌ها از برق با تعرفه گرمسیری

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان از پایان زمان استفاده مشترکان (خانگی، تجاری، اداری، خدماتی، کشاورزی و صنعتی) این استان از برق با تعرفه سه و چهار مناطق گرمسیری خبر داد و گفت: امسال اعمال تعرفه گرمسیری از اول خردادماه آغاز و تا پایان روز گذشته (۱۵ شهریور) ادامه داشت.

به گزارش ساجد خبر، سیداحمد موسوی اظهار کرد: با پایان یافتن زمان استفاده از تعرفه برق مناطق گرمسیری از این پس برق مصرفی مشترکان با تعرفه شرایط عادی توسط شرکت توانیز محاسبه و دریافت خواهد شد.

وی اضافه کرد: شرکت توزیع نیروی برق گلستان افزون بر ۸۶۰ هزار مشترک خانگی، تجاری، اداری، خدماتی، کشاورزی و صنعتی دارد که امسال در ایام پیک مصرف یعنی فصل تابستان روزانه حدود هزار و ۵۰۰ مگاوات برق مصرف می‌کردند.

موسوی ادامه داد: در استان گلستان ۶ شهرستان «آق قلا، گنبدکاووس، کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه‌تپه» مشمول تعرفه سه و هشت شهرستان دیگر هم مشمول تعرفه چهار گرمسیری مصرف برق هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان همچنین تاکید کرد: با توجه به پایان یافتن زمان استفاده از برق با تعرفه سه و چهار گرمسیری، مشترکان این شرکت باید به منظور جلوگیری از صدور قبوض نا متعارف با استفاده از روش‌های مدیریت مصرف نسبت به اصلاح و کاهش میزان مصرف برق خود اقدام نمایند.

به گفته وی، اعمال تعرفه سه و چهار مناطق گرمسیری در استان گلستان از سال ۸۳ و به‌دلیل گرمای بالای ۴۰ درجه اعمال شد.