دادستان های جدید بندرگز و کردکوی معرفی شدند

دادستانی شهرستان کردکوی به «علیرضا مزیدی» و دادستانی بندرگز به «هادی عزیززاده» سپرده شد.

به گزارش ساجد خبر، رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم معرفی دادستان‌های جدید ضمن اینکه از آنان خواست تا مطالبه حقوق عامه را جدی بگیرند و به نمایندگی از مردم، حقوق عمومی را مطالبه کنند.

حیدر آسیابی گفت: یکی از الزامات مطالبه حقوق عامه، حضور میدانی در بین مردم و سطح شهرستان است تا از نزدیک مشکلات را لمس و حل آن را از دستگاه‌های متولی مطالبه کنند.

آسیابی افزود: حل مشکل سایت زباله آزادشهر، راه اندازی آنژیوگرافی کردکوی و گنبدکاووس، باز شدن گره ۱۷ ساله پتروشیمی گلستان و احیای واحدهای تولیدی و صنعتی از جمله مواردی هستند که با حضور میدانی و پیگیری مطالبات مردمی از سوی دستگاه قضائی محقق شد.

رئیس کل دادگستری گلستان بازگرداندن اراضی پروژه موسوم به عمانی‌ها در بندرگز به بیت المال را مصداق دیگری از اقدامات دادگستری گلستان ذکر کرد و گفت: ورود دستگاه قضائی به این پروژه یکی از مطالبات مردمی بود که پس از بازدید از آن، دستگاه متولی ملزم به طرح دادخواست برای خلع ید این پروژه شد و با حکم قضائی صادره به میزان ۵۲ هکتار از زمین‌های ساحلی این شهرستان، خلع ید شد و آماده برای واگذاری به سرمایه گذار جدید برای ایجاد طرح‌های گردشگری است.