مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

پرچم بارگاه رضوی دل عشاق ثامن الحج را متنعم می کند

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: حمل پرچم متبرک رضوی به اقصی نقاط کشور دل عشاق به علی بن موسی الرضا(ع) را متنعم می کند.

به گزارش ساجد خبر، عباسعلی گرزین امروز در آیین استقبال از پرچم بارگاه شریف امام رضا (ع) در گرگان اظهار کرد: پرچم بارگاه اهل بیت عصمت و طهارت و امام رضا (ع)، ارج و ارزشی به مراتب بالاتر از پیراهن یوسف داشته و تاثیرات و نعمات بسیاری به ارمغان می‌آورد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: حمل پرچم بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) به مناطق مختلف کشور، سبب می‌شود که دل همه عشاق و دلدادگان خاندان اهل بیت در جای جای ایران عزیز از برکات و کرامات اهل بیت بهره مند و متنعم شوند.

گفتنی است تعدادی از کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با شاخه‌های گل از پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا (ع) استقبال کردند.

خدام رضوی که روزهای گذشته وارد گلستان شده‌اند، با حضور در محلات و شهرستان‌های این استان به خصوص در شهر گرگان، شمیم عطر رضوی را به مردم ولایتمدار این منطقه هدیه دادند.

فاصله زمانی یکم ذی‌القعده سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) تا یازدهم ذی‌القعده سالروز ولادت امام رضا (ع)، دهه کرامت نامگذاری شده است که در این مدت جشن‌های مختلفی در سراسر کشور و با حضور اقشار مردم برپا می‌شود.