مدیرعامل شرکت گاز گلستان خبر داد:

واگذاری ۱۱۶۱ اشتراک رایگان به مددجویان، ایثارگران و اماکن فرهنگی در سال گذشته

به گزارش ساجد خبر، علی طالبی اظهار کرد: از این میزان تعداد ۵۵۴ مورد اشتراک رایگان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و ۴۱۲ مورد نیز به مددجویان سازمان بهزیستی تعلق‌گرفته است. وی ادامه داد: در همین رابطه تعداد ۱۳۶ مورد نیز به ایثارگران عزیز شامل خانواده معظم شهدا (بستگان درجه‌یک) و جانبازان بالای ۲۵ […]

به گزارش ساجد خبر، علی طالبی اظهار کرد: از این میزان تعداد ۵۵۴ مورد اشتراک رایگان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و ۴۱۲ مورد نیز به مددجویان سازمان بهزیستی تعلق‌گرفته است.

وی ادامه داد: در همین رابطه تعداد ۱۳۶ مورد نیز به ایثارگران عزیز شامل خانواده معظم شهدا (بستگان درجه‌یک) و جانبازان بالای ۲۵ درصد و تعداد ۵۹ مورد نیز به مساجد، حسینیه‌ها، حوزه علمیه، مدارس دولتی و اماکن نظامی واگذار شد.

طالبی بابیان اینکه این طرح در سال جاری نیز ادامه دارد افزود: مشمولان این طرح حمایتی می‌توانند از هم‌اکنون با مراجعه به سازمان‌های مذکور و دریافت معرفی‌نامه و ارائه آن به این شرکت از این خدمات حمایتی بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان تصریح کرد: افرادی که در سنوات گذشته از این حق بهره‌مند شده‌اند  قانون حمایتی شامل حال آن‌ها نخواهد شد چراکه این عزیزان  می‌توانند تنها برای یک مرحله و یک انشعاب گاز استفاده کنند.