دبیرخانه المپیاد ورزشی محلات گرگان افتتاح شد

با حضور شهردار گرگان و مدیران محلی دبیرخانه المپیاد ورزشی محلات شهر گرگان افتتاح شد.

به گزارش ساجد خبر، آیین افتتاح دبیرخانه المپیاد ورزشی محلات شهر گرگان ظهر امروز سه شنبه ۲۳ اسفندماه در سالن همایش های حاج قاسم سلیمانی شهرداری گرگان برگزار شد.

شهردار گرگان در این مراسم اظهار کرد : در کنار رویکرد فرهنگی و اجتماعی شهرداری گرگان توسعه ورزش محلات نیز جزو اولویت‌های ماست.

سید محمدرضا سیدالنگی افزود: شهر سالم در گرو شهروندان سالم است و ورزش باعث ایجاد سلامتی و شور و نشاط اجتماعی خواهد شد.

رئیس شورای شهر گرگان نیز در این‌مراسم اظهار داشت : اقدامات خوبی در شهرداری گرگان و سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در ماههای اخیر صورت گرفته و من تشکر می کنم.

ناصر گرزین افزود : گرگان با داشتن ۱۰۹ محله بستری بسیار مناسب برای ورزش های همگانی و ترویج فرهنگ ورزش است و شهرداری باید زیرساختهای این امر را آماده سازد.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این مراسم گفت : در کنار شعار اصلی المپیاد، شعاری بیاوریم که معرف فرهنگ شهر باشد و لازم است پیوست فرهنگی به مسابقات بدهیم.

حجت مقسم افزود: رابطین فرهنگی محلات را در کنار المپیاد تقویت کنیم و مسابقات در محلات مختلف که سالن دارند برگزار شوند تا محلات پایه این کار باشند ،ایجاد شور و نشاط و امیدآفرینی وظیفه ماست و در این راستا پایگاه بسیج ، خانه های فرهنگ و .. همه با هم کمک کنند.

در پایان این مراسم از پوستر و نماد المپیاد ورزشی محلات شهر گرگان رونمایی شد.