فرمانده سپاه گلستان خبرداد؛

برنامه‌های پیش بینی شده سپاه نینوا در هفت سرفصل ترسیم شده است

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: برنامه‌های پیش بینی شده سپاه نینوا در هفت سرفصل ترسیم شده که این برنامه‌ها به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در قالب ۴۴ برنامه محوری اجرایی می‌شود که بهره برداری از ۵۰ پروژه اشتغال زا و محرومیت زا از جمله این پروژه‌ها است.

به گزارش ساجد خبر، سردار علی ملک شاهکوهی صبح سه شنبه در نشست خبری به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: سه هزار و ۱۳۰ برنامه مختلف در شهرها، روستاها و محلات مختلف استان گلستان برای آحاد مردم پیش بینی شده است.

وی گفت: رویکردهای اصلی برنامه‌های سپاه گلستان بر سه مبنای جهاد تبیین، امیدآفرینی و نشاط افزایی و جهاد خدمت رسانی طراحی شده است و در همه مناطق روستایی و شهری گلستان اجرا خواهد شد.

ملک‌شاهکویی با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر امسال در سه محور جهاد تبیین، امیدآفرینی و نشاط اجتماعی و جهاد خدمت‌رسانی برگزار می‌شود، تصریح کرد: ارتباط مستقیم مسئولان اقشار با مردم، اجرای خدمت خالصانه به عموم مردم با برپایی میز خدمت، اعزام گروه های جهادی و نهضت کمک مومنانه از جمله برنامه‌های ما در دهه فجر است.

وی برگزاری نظام تربیتی صالحین، برگزاری حلقه‌های صالحین در سطح پایگاه‌های بسیج، گردهمایی بزرگ ائمه جمعه و جماعات، برگزاری نشست‌های روشنگری روایت پیشرفت و امیدآفرینی در مساجد، مدارس و دانشگاه‌ها، برگزاری کاروان جشن ۴۴ سالگی انقلاب در سراسر گلستان با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی، برپایی بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی و هنری برگزاری یادواره‌های شهدا در سطح اقشاری نواحی حوزه ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج را از جمله برنامه‌های دهه فجر در سطح استان اعلام کرد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از افتتاح ۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی توسط بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت خبر داد و یادآور شد: ۲۰ هزار بسته معیشتی و ۲۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع می‌شود، همچنین اعزام کلینیک دامپزشکی، ارائه خدمات ویزیت و داروی رایگان، اعزام کاروان راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس، برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت و توزیع بسته‌های پشتیبانی از دیگر برنامه‌های ما در سطح استان است.

ملک‌شاهکویی گفت: برگزاری یادواره شهدای والفجر هشت با محوریت هیئت رزمندگان اسلام، عطرافشانی گلزار شهدا، برگزاری دعای کمیل، اجرای رزمایش فرهنگی تبلیغی هر شهید یک پرچم، تجلیل از مادران قهرمان‌پرور، اجرای رویدادهای فرهنگی و هنری، نواختن زنگ انقلاب و اجرای سرود چهار هزار نفری، رژه موتوری و استقبال نمادین از ورود امام راحل، برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر، تجلیل از قهرمانان ورزشی و اعزام گروه‌های جهادی، درمانی و پزشکی از دیگر برنامه‌های ما در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی از اصحاب رسانه خواست دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مسئولان روایت کنند و تاکید کرد: در شرایطی که دشمن همه تلاش خود را برای بیان روایت‌های دروغ به کار گرفتند اصخاب رسانه باید پرچم جهاد تبیین را به دست بگیرند و دستاوردها و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب را برای مردم تبیین و تشریح کنند.