فرماندار گرگان:

افتتاح ۲۴۵ طرح عمرانی با اعتبار یکهزار و ۲۵۵ میلیارد تومان در دهه فجر

فرماندار گرگان گفت: در ایام دهه فجر امسال تعداد 245 طرح عمرانی با اعتبار بالغ بر یکهزار و 255 میلیارد تومان افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، عیسی پایین محلی در نشست خبری ستاد دهه فجر که در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، اظهار کرد: در همین ایام ۸۳ طرح اقتصادی با اعتبار ۳۵۰ میلیارد تومان گلنگ زنی و افتتاح می شود.

وی افزود: در مجموع ۳۲۸ طرح اقتصادی و عمرانی با اعتبار یکهزار و ۶۰۵ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

پایین محلی گفت: افتتاح کارخانه خوراک دام  و طیور با اعتبار بالغ بر ۵۳ میلیارد  تومان، افتتاح گلخانه صیقی و سبزیجات با اعتبار ۵۵ میلیارد تومان و بهره برداری از سالن گاو شیری صنعتی با اعتبار ۷۵ میلیارد تومان از نمونه مهم ترین طرح های این ستاد در ایام دهه فجر است.

وی ادامه داد: گلنگ زنی خط ۴ انتقال برق و افزایش پست آق قلا با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان، افتتاح ۸۵ طرح عمرانی روستاهای گرگان با اعتبار ۳۲ میلیارد تومان و یک طرح کلنگ زنی با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و جاده آب فتح باغ که با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان افتتاح می شود.

پایین محلی بیان کرد: از زمان سفر ریاست جمهوری به گرگان تا کنون فقط ۲۰درصد بودجه این مصوبات به گرگان تحقق پیدا کرده است.

به گفته فرماندار ،مبلغ ۵ میلیارد تومان برای پرداهت تسهیلات ۴درصدی اشتغالزایی در اختیار فرمانداری برای پرداخت به متقاضیانقرار گرفته است که هم اکنون متقاضیان در حال ثبت نام هستند.