رئیس کمیته ورزش و جوانان دهه فجر گلستان:

اجرای ۲۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در دهه فجر/ افتتاح ۱۰ طرح ورزشی در گلستان

رئیس کمیته ورزش و جوانان ستاد دهه فجر استان گلستان گفت: در ایام دهه فجر حدود 200 برنامه ورزشی و فرهنگی در همه شهرها و روستاهای استان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، قاسمعلی برزمینی امروز در نشست خبری  دهه فجر که در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد، اظهار کرد: در این ایام ۱۰ طرح ورزشی با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان در شهرهای استان افتتاح و ببهره برداری می شود.

وی افزود: ۲۱۸ میلیارد تومان از محل سفر رئیس جمهور برای توسعه حوزه ورزش استان مصوب شده است که تا کنون بخشی از این اعتبارات تخصیص پیدا کرده است.

برزمینی گفت: سالن ورزشی ۶ هزار نفره گرگان که یکی از مهم ترین سالن ها و طرح های حوزه ورزش استان است مبلغ۱۵۰ میلیارد تومان از محل مصوبات سفر رییس جمهور مصوب شده که مبلغ ۴۸ میلیارد تومان آن تخصیص یافته و برای رقع نواقص آن در نظر گرفته شده است.

وی  ادامه داد: حدود ۲۰۰ میلیون تومان برای ساخت دیواره سنگ نوردی استان در نظر گرفته شده است.

برزمینی گفت: حدود ۱۷۰ خانه ورزش روستایی تا کنون افتتاح شده است و تا پایان سال نزدیک به ۱۰ خانه ورزش روستایی دیگر نیز افتتاح خواهد شد.

وی گفت: حدود ۱۱۰ تشکل مردم نهاد زیر مجموعه این اداره کل فعالیت میکنند و امسال در اجرای برنامه های ازدواج و فرزند آوری نیز رتیه نخست کشوری را کسب کرده ایم.