معاون اداره کل صمت گلستان خبرداد؛

اقدامات نظارتی در راستای رضایتمندی مصرف کنندگان /توزیع گاز مایع نظارت می شود

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صمت گلستان گفت: نظارت بر فرآیند توزیع گاز مایع در گلستان کماکان براساس دستورالعمل‌های نظارتی ادامه دارد.

به گزارش ساجد خبر، جعفر کرامتی اظهارکرد: اداره کل صمت گلستان براساس مکاتبات وارده از سوی شرکت پخش فرآورده‌های های نفتی منطقه گلستان و همچنین وفق دستورالعمل‌های نظارتی موجود نسبت به پایش مستمر فرایند توزیع این فرآورده نفتی در استان اقدام می‌کند.

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صمت گلستان افزود: در این راستا با هماهنگی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و انجمن صنفی شرکت‌های موزع گاز مایع، گشت‌های نظارتی مشترک، در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و عرضه کالا به مصرف کنندگان و جامعه هدف به صورت مستمر در حال اجرا است.

وی بیان کرد: در این بازدیدها مواردی از قبیل رعایت قیمت مصوب، رعایت اوزان تعریف شده برای گاز تزریقی در سیلندرهای ۱۱ کیلویی و پیک نیکی، توزیع کالا در شبکه تعریف شده و درج قیمت مصرف کننده مورد نظارت و بازرسی قرار می‌گیرد.

کرامتی تاکید کرد: اقدامات نظارتی در راستای جلب رضایتمندی آحاد جامعه مصرف کنندگان در فضای رعایت حقوق مردم از سوی موزعین گاز مایع میسر خواهد شد، که دراین زمینه بازرسی مشترک حوزه نظارت و بازرسی اداره کل صمت، قرارگاه شهید امانی و انجمن صنفی گاز مایع از نمایندگی‌های توزیع گاز به صورت مستمر و پویا در حال انجام است.

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صمت گلستان افزود: هم استانی‌ها همواره می‌توانند هرگونه شکایت و گزارش از تخلفات مرتبط با گاز مایع از قبیل گرانفروشی، کم فروشی اوزان سیلندرها، عرضه خارج از شبکه گاز و غیره را به صمت گزارش دهند.