رئیس بسیج رسانه گلستان:

اختتامیه هشتمین جشنوار ابوذر گلستان هفته اول بهمن برگزار می شود

رئیس رسانه گلستان با بیان اینکه ۷۰۴ اثر به دبیرخانه هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان ارسال شده است، گفت: اختتامیه این رویداد در هفته اول بهمن برگزار خواهد شد.

به گزارش ساجد خبر، محمدمهدی تجری  اظهار کرد: ۷۰۴ اثر به دبیرخانه هشتمین جشنواره رسانه ابوذر گلستان، ارسال شده که از این میان ۴۰۱ اثر در بخش مکتوبات و ۳۰۳ اثر به قالب چند رسانه‌ای به دبیرخانه ارسال شده است.

رئیس بسیج رسانه گلستان افزود: پس از این مرحله دریافت آثار، مرحله داوری آثار آغاز خواهد شد و برگزیدگان هر بخش تعیین می‌شوند.

وی بیان کرد: امید است پس از پایان داوری در هفته اول بهمن ماه اختتامیه این رویداد مهم رسانه‌ای برگزار خواهد شود.

تجری تصریح کرد: داوری آثار چند رسانه و عکس در داخل استان انجام شده و داوری آثار مکتوب توسط مرکز مطالعات وزارت ارشاد انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است مهلت آثار ارسال به دبیرخانه جشنواره در ۳۰ آذر ماه پایان یافت و محورهای هشتمین جشنواره ابوذری شامل تحقق شعار سال، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه‌های اقدام، بیانیه گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، امید و نشاط آفرینی، خانواده، جامعه و فرزند آوری، سبک زندگی ایرانی اسلامی و تقریب، موانع و راهکار بود.