دورکاری ادارات و مدارس گلستان برای ۲ روز دیگر تمدید شد

دورکاری ادارات و مدارس استان گلستان به دلیل تداوم سرمای شدید و افزایش مصرف گاز و با هدف مدیریت مصرف انرژی به غیر از دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی برای ۲ روز دیگر تمدید شد.

به گزارش ساجد خبر، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان شامگاه جمعه با اعلام این خبر گفت: به دلیل برودت هوا و با هدف تامین مستمر و پایدار و ضرورت کنترل پیامدهای ناشی از افزایش مصرف انرژی دستگاه های اجرایی استان به استثنای مراکز درمانی، امدادی و انتظامی به صورت دورکار خواهند بود.

حاج‌گلدی کر اظهار کرد: در این مدت شعبه بانک‌ها در گرگان و یک شعبه در شهرستان ها با هماهنگی دبیر کمیسیون هماهنگی بانکهای استان دایر است.

وی بیان کرد: همچنین فردا تمامی دانشگاه‌ها بصورت غیرحضوری و مدارس به صورت مجازی و در بستر شاد فعال هستند و فقط امتحانات نهایی پایه‌های نهم و دوازدهم حضوری خواهد بود.

کر ادامه داد: رعایت صرفه جویی در مصرف گاز و برق مورد تاکید است و شرکت گاز گلستان موظف است نسبت به بازرسی از کیفیت اجرای طرح به صورت مستمر اقدام کرده و گزارش جامعی از نتایج آن و تجزیه تحلیل بار مصرفی و اثربخشی اجرای طرح را به معاونت هماهنگی امور عمرانی و اداره کل بازرسی استانداری اعلام نماید.

به دلیل بروز موج سرما و کاهش شدید دما، مراکز آموزشی و دستگاه‌های اجرایی گلستان به استثنای مراکز درمانی، امدادی و انتظامی روز سه‌شنبه هفته قبل تعطیل شد.