معاون تبلیغات اسلامی گلستان:

نیاز است در تمام ادارات و اصناف هم هیات داشته باشیم

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: نیاز است در تمام ادارات و اصناف هم هیئت داشته باشیم.

به گزارش ساجد خبر، حجت الاسلام رضا دیلمی عصر چهارشنبه در حاشیه صد و هشتمین جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی و مذهبی گلستان اظهارکرد: این نشست با محوریت ایام فاطمیه و بررسی جایگاه منزلت زن و رسالت و پیوستگی‌های اجتماعی برگزار شد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: توسعه تشکل‌ها و هیئت دینی، حوزه دانش آموزی، اصناف و اقشار مهم‌ترین مباحثی بود که در جلسه مطرح شد.

وی گفت: بحث تبیین جایگاه الگوی سوم زن و بسط و توسعه شعائر و سیره زندگی حضرت زهرا (س) که حقیقتاً بی‌بدیل و بی نظیر است از محورهای دیگر این نشست بود.

دیلمی بیان کرد: موضوع توسعه کنشگری اجتماعی در حوزه زنان با محوریت جهاد تبیین از مباحث این نشست بود که انشاالله با برنامه‌هایی که به مناسبت ایام پیش رو با محوریت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) ه و دهه بصیرت و سالروز شهادت سردار دل‌ها در استان تصمیمات خوبی گرفته شد که انشاالله بتوانیم در توسعه و نشر این گفتمان بی‌بدیل و بی نظیر ثابت قدم باشیم.

وی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب گفت: هیئت کانون جهاد تبیین و سرمایه قدرت نرم ما است.

دیلمی افزود: نذر فاطمی، گعده های همدلانه برای مادران، برگزاری کارگاه‌های آموزشی با رویکرد جوانی و جمعیت، دوره‌های آموزشی فرزندآوری و فرزندپروری برای زوج‌های جوان، راه اندازی حسینیه کودک، اجتماع نسل سلیمانی در ایام شهادت سردار دل‌ها، برپایی ایستگاه‌های صلواتی گروه‌های جهادی و… از برنامه‌های ایام فاطمیه در استان است.