رئیس کل دادگستری گلستان خبرداد؛

بررسی ابعاد طرح سرمایه‌گذاری اسکله بندرترکمن در بازرسی گلستان

به گزارش ساجد خبر، حیدر آسیابی بعدازظهر پنجشنبه در دومین کارگروه مسئولان قضائی و نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ابعاد مختلف طرح سرمایه گذاری اسکله بندرترکمن با درخواست مردم و پیگیری نماینده این شهرستان، برای بررسی بیشتر به بازرسی استان ارجاع می‌شود. رئیس کل دادگستری گلستان افزود: در صورت غیرقانونی بودن […]

به گزارش ساجد خبر، حیدر آسیابی بعدازظهر پنجشنبه در دومین کارگروه مسئولان قضائی و نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ابعاد مختلف طرح سرمایه گذاری اسکله بندرترکمن با درخواست مردم و پیگیری نماینده این شهرستان، برای بررسی بیشتر به بازرسی استان ارجاع می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: در صورت غیرقانونی بودن قرارداد از طریق مبادی ذیربط نسبت به ابطال قرارداد، اقدام خواهد شد.

وی گفت: چنانچه مفاد آن قانونی باشد اجرای سریع‌تر طرح را که از ۱۵ سال پیش راکد مانده و اجرای آن می‌تواند تحولی در اشتغال و گردشگری منطقه ایجاد کند، پیگیری خواهیم کرد.

آسیابی با بیان اینکه مهم‌ترین محورهای جلسه امروز، مباحث حقوق عامه در حوزه سلامت است، افزود: با ورود دادستانی مرکز استان دستگاه توموتراپی بیمارستان پنج آذر گرگان که مدت‌ها است بلاتکلیف رها شده، تعیین تکلیف و با راه اندازی آن در آینده نزدیک، خدمات درمانی به مبتلایان سرطان ارائه می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: ساماندهی صیادان غیرمجاز، لایروبی کانال‌های دسترسی صیادان به دریا، تلاش برای رفع موانع تولید یک شرکت دارویی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان، مشکلات روستاییان سواحل بندرترکمن و گمیشان و راه اندازی شعبه شورای حل اختلاف در سیمین شهر از دیگر موارد طرح شده در نشست امروز است.