فرمانده سپاه گلستان:

دشمنان ما با ایران قوی مخالف هستند

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: شما دانشجویان قشر فرهیخته جامعه هستید و آینده کشور متعلق به شما است اما دشمنان ما با ایران قوی مخالف هستند و می‌خواهند کشوری تکه تکه را تحویل نسل آینده دهند.

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، سردار علی ملک شاهکوهی ظهر چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز دانشجوی دانشگاه آزاد گرگان اظهارکرد: روز دانشجو و ۱۶ آذر متعلق به دانشجوی ضد آمریکا بوده و این شعار در زمان و مکان محدود نیست.

وی ادامه داد: شما دانشجویان قشر فرهیخته جامعه هستید و آینده کشور متعلق به شما است اما دشمنان ما با ایران قوی مخالف هستند و می‌خواهند کشوری تکه تکه را تحویل نسل آینده دهند.

ملک شاهکویی گفت: ما در وقایع اخیر صف معترضان را از صف اغتشاشگران جدا کردیم؛ مسئولان ما پای صحبت معترضان و منتقدان نشستند اما برخی فضای کشور را با خشونت متشنج کردند.

فرمانده سپاه نینوای گلستان تاکید کرد: در نظر ما بین اعتراض و اغتشاش تفاوت وجود دارد، لذا اعتراض و نقد را حق همه می‌دانیم اما اینکه کسی با سلاح سرد یا گرم به خیابان بیاید، اماکن عمومی را به آتش بکشد و زندگی عادی مردم را دچار خلل کند عین اغتشاش است.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها براساس سند امنیت ملی خود در سال ۲۰۲۲ به دنبال ایجاد نقشه شومی در جمهوری اسلامی ایران بودند تا حرکت جهادی و پیشران دولت را متوقف کنند.

ملک شاهکویی اظهار کرد: در ۷۵ روز اخیر، گلستان جزو امن ترین استان‌های کشور بود و این امنیت را مدیون بصیرت و آگاهی مردمی هستیم که با دشمنان همراهی نکردند و نقشه ایادی استکبار را خنثی کردند.

وی ادامه داد: در فتنه اخیر یکی از اهداف دشمن تعطیل شدن دانشگاه‌ها بود اما همین همراه نبودن شما دانشجویان با دشمن این جنگ شناختی را با شکست مواجه کرد و عوامل سیا در میانه اغتشاشات، شکست آن را به دولتمردان آمریکا اعلام کردند.

ملک شاهکویی گفت: ۱۶ آذر سالروز ولادت شعار کلیدی و جاودانه «مرگ بر آمریکا است» و اگر کسی بگوید این شعار صرفاً متعلق به ایام انقلاب اسلامی است نشان می‌دهد که درک درستی از فلسفه ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲و روز دانشجو ندارد.