شهردار گرگان:

توانمند سازی محلات کم برخوردار از برنامه های مهم شهرداری است/تأسیس خانه های شهر

شهردار گرگان گفت: شهرداری گرگان پیشگام و پیشقدم در تأسیس خانه های شهر جهت توانمندسازی و تحول اجتماع محور محلات کمتر برخوردار استان گلستان است.

به گزارش ساجد خبر، محمدرضا سیدالنگی  با بیان این که ۴۰ محله کمتر برخوردار در استان گلستان شناسایی شده است ، اظهار کرد:  از این تعداد ۲۳ محله در شهرستان گرگان قرار دارد، بیان داشت: از ۲۳ محله کمتر برخوردار شهرستان گرگان، ۲۱ محله در بخش شهری گرگان و ۲ محله نیز در بخش روستایی قرار دارد که جمعیت این ۲۳ محله قریب به ۹۸ هزار نفر است و طبق تقسیم بندی صورت گرفته، شهرداری گرگان وظیفه دارد در ۱۱ محله خانه شهر ایجاد کند.

وی ضمن بیان این که خانه های شهر زیر نظر ستاد توانمندسازی و تحول اجتماع محور محلات کمتر برخوردار به ریأست دکتر علی آقامحمدی راه اندازی شده و به انجام مأموریت خود می پردازد، پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی برای ستاد توانمندسازی محلات کمتر برخوردار را معیار و ملاک عملکرد شهرداری گرگان در بحث توانمندسازی محلات کمتر برخوردار دانست.

سید النگی با تأکید بر این که کلمه به کلمه پیام رهبر معظم انقلاب برای ستاد توانمندسازی محلات کمتر برخوردار نقشه راه است گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا هیچ کدام از مطالبات معظم له بر زمین نماند.

به گفته شهردار گرگان، این شهرداری در بحث توانمندسازی محلات کمتر برخوردار تا پروژه ای آغاز نشود و کاری را به سرانجام نرساند اطلاع رسانی نخواهد کرد. مهندس سیدالنگی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در پیامشان می فرمایند تبلیغ پیش از عمل نداشته باشید، به همین دلیل ما نیز در مجموعه شهرداری تا اتفاق خوبی را برای مردم محلات کمتر برخوردار رقم نزنیم، اطلاع رسانی نخواهیم کرد و قرار است خروجی و نتیجه کار به اطلاع مردم برسد.