رئیس کل دادگستری گلستان:

اسناد رسمی پتروشیمی گلستان درحال انتقال به سرمایه گذار جدید است

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: با دستور ویژه رئیس قوه قضاییه در سفر آذرماه پارسال به استان و همکاری رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس، بعد از ۱۶ سال این پروژه تعیین تکلیف شده است و امروز در مرحله انتقال اسناد رسمی است.

به گزارش ساجد خبر، حیدر آسیابی در همایش هفدهمین یادواره بزرگداشت شهدای دستگاه قضایی وایثارگران  اظهار کرد: در دادگستری گلستان افتخار میزبانی ۶۰۰ نفر از خانواده شهدا و ایثارگران را داریم که نشان از روحیه بسیجی و ارزشی در بدنه دستگاه قضایی استان است.

حیدر آسیابی افزود: برگزاری این یادواره‌ها فرصتی برای ارج نهادن با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و انتقال ارزش‌های ایثار و شهادت به نسل جدید است.

رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه سخنان خود از انتقال اسناد رسمی پتروشیمی گلستان به سرمایه گذار جدید خبر داد.

حیدر آسیابی گفت:  با دستور ویژه رئیس قوه قضاییه در سفر آذرماه پارسال به استان و همکاری رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس، بعد از ۱۶ سال این پروژه تعیین تکلیف شده است و  امروز در مرحله انتقال اسناد رسمی است.

آسیابی افزود: انتقال اموال مالی میلیاردی این پتروشیمی هم با پیگیری دادستانی در حال انجام است و به زودی شاهد استقرار  سرمایه گذار جدید در استان و آغاز کار اجرایی این پروژه خواهیم بود.

آسیابی از آغاز رسیدگی پرونده موج های آبی گنبدکاووس در دادگاه ویژه هم خبر داد و گبت: با تشکیل دادگاه ویژه ، پرونده شاکیان به صورت همزمان علاوه بر جنبه کیفری از جنبه حقوقی هم رسیدگی می شد که این کار ، سرعت رسیدگی به این پرونده را بیشتر می‌کند.

وی افزود: امروز  همه واحدهای تولیدی استان زیر چتر حمایتی دادگستری قرار دارد و در بازدیدهای میدانی بی واسطه مشکلاو تولیدکنندگان را بررسی و برای رفع آن چاره اندیشی می کنیم.