معاون استاندار گلستان:

همایش نغمه‌سرایان اهل‌سنت گلستان گوشه‌ای از نمایش وحدت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان همایش نغمه‌سرایان اهل سنت استان را صحنه کوچکی از نمایش وحدت حاکم بر این خطه دانست و بر ادامه‌دار بودن برگزاری برنامه‌های این چنینی با هدف تقویت اتحاد و برادری و نشان دادن ارادت اقوام و مذاهب منطقه به اهل بیت (ع) تاکید کرد.

به گزارش ساجد خبر، سیدعلی مهاجر امروز در همایش استانی نغمه‌سرایان اهل سنت به میزبانی گنبدکاووس با تبریک هفته بسیج اظهارداشت: همایش امروز برنامه فاخری است که عاشقان اهل بیت با اجراهای هنری در قالب نغمه‌سرایی گوشه‌ای از آموزه‌های اعتقادی و وحدت بخش خود را عرضه کردند.

وی افزود: باید هر گامی که بر می‌داریم، قلمی که می‌زنیم و حرکتی که انجام می‌دهیم در راستای اعتلای دین و حفظ اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

معاون استاندار گلستان ادامه داد: مومنان واقعی باید رویکرد خود را اعتلا بخشیدن به پرچم و سرود جمهوری اسلامی قرار دهند و با هوشمندی و بصیرت رفتار کنند تا دل مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب به درد نیایند و مدیون خانواده شهدا نشویم.

مهاجر با اشاره به جنگ ترکیبی همه جانبه دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی، گفت: قدرت و اقتدار امروز ایران اسلامی که به برکت خون شهدا به دست آمده است، باعث شده تا دشمن با تمام ابزارهای خود برای خدشه وارد کردن به وحدت و امنیت حاکم بر ایران اسلامی تلاش کند.

مسوول سازمان بسیج مداحان و هیات‌های مذهبی گلستان هم بیان کرد: دشمن برای خدشه وارد کردن به وحدت حاکم بر ایران اسلامی نقشه کشیده است و از دستگاه دروغ‌پراکنی خود در این مسیر استفاده می‌کند.

محمد زنگویی گفت: سازمان بسیج مداحان استان توفیق اجرای برنامه‌هایی با محوریت تحکیم وحدت را دارد که از جمله آن برگزاری «همایش ملی نغمه‌سرایان اهل سنت» سال گذشته در گرگان است و امروز هم شاهد برگزاری همایش نغمه‌سرایان اهل سنت به صورت استانی در گنبدکاووس بودیم.

وی ادامه داد: ۱۰ گروه نغمه‌سرایان اهل سنت ترکمن و بلوچ از شهرستان‌های کلاله، مراوه‌تپه، آق‌قلا و گنبدکاووس در همایش امروز برنامه اجرا کردند.

مسوول سازمان بسیج مداحان و هیات‌های مذهبی گلستان گفت: همچنین طبق سهمیه ابلاغی پنج تا ۶ نفر از مداحان اهل سنت استان عید مبعث در همایش کشوری نغمه‌سرایان اهل سنت به میزبانی بندرعباس شرکت خواهند کرد.