۱۰ خبرنگار گلستانی اجتماع جهانی اربعین را پوشش خبری می‌دهند

مسوول سازمان بسیج رسانه گلستان گفت: ۱۰ خبرنگار و فیلمبردار رسانه‌های استان اجتماع بزرگ پیاده‌روی اربعین حسینی را از عراق پوشش خبری می‌دهند.

به گزارش ساجد خبر، محمدمهدی تجری اظهار کرد: کاروان اصحاب رسانه استان گلستان ۱۸ شهریور برای پوشش خبری اجتماع بزرگ پیاده روی اربعین حسینی به مناطق زیارتی عراق اعزام می‌شوند.

وی افزود: این کاروان رسانه‌ای شامل تصویربردار، عکاس، مستندساز و صاحبان قلم گلستان است و قرار است این افراد در مدت زمان حضور ۶ روزه در عراق اقدام به پوشش گوشه ای از عظمت این رویداد اعتقادی و دینی کنند.

تجری افزود: تولید محتوای مکتوب، گزارش و یادداشت از مراسم، وقایع نگاری روزانه راهپیمایی اربعین و تهیه مستند تولیدی سفر بخشی از پوشش رسانه ای اصحاب رسانه گلستان خواهد بود.

وی اظهار داشت: تصویرنگاری، گزارش و یادداشت های تولید شده برای تمامی رسانه های گلستان ارسال می شود تا این رویداد با نگاه خبرنگاران استان در رسانه های منطقه منعکس شود.

مسوول سازمان بسیج رسانه گلستان از اصحاب رسانه و صاحبان پایگاه های خبری و خبرگزاری‌های استان خواست بخش ویژه‌ای برای پوشش اجتماع بزرگ اربعین در رسانه‌های خود ایجاد کنند.