مدیرکل راهداری گلستان :

حمایت مالی دولت از حوزه راهداری سبب رفع دغدغه های این بخش شده است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: حمایت مالی دولت از حوزه راهداری سبب رفع دغدغه این اداره کل برای ارایه خدمات به هم استانی ها می‌شود.

 

به گزارش ساجد خبر، مهدی میقانی اظهار کرد: ۱۵۰ میلیارد ریال از اعتبارات سفر دولت سیزدهم به استان در حوزه راهداری برای سال ۱۴۰۰ اختصاص یافته که این رقم تا پایان شهریورماه سال جاری جذب و برای ارائه خدمت به روستاییان هزینه خواهد شد.

وی افزود: این اعتبار تخصیصی برای اجرای طرح‌های اولویت‌دار راهداری و ساخت راه روستایی از جمله مسیر درازنو کردکوی، سیاه مرزکوه علی‌آباد و سیجان گالیکش و ایجاد پل ارتباطی “حالی‌آخوند” گنبدکاووس هزینه می‌شود.

به گفته میقانی دولت سیزدهم پرداخت ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح هایی از جمله ساخت راه های روستایی، رفع نقاط پرتصادف، خرید ماشین آلات راهسازی، اجرای حفاظ ایمنی و نصب بلوک مفصلی در محورهای ارتباطی گلستان را مصوب کرده که طی سه سال تخصیص خواهد یافت.

وی اقدام دولت سیزدهم را در تقویت خدمات راهداری این استان کم نظیر دانست و افزود: این حمایت مالی از حوزه راهداری سبب رفع دغدغه این اداره کل برای ارایه خدمات به هم استانی ها می‌شود.