رییس شورای اسلامی شهر گرگان:

سهل‌انگاری‌ها در مدیریت‌های گذشته خسارت‌های هنگفتی به مدیریت شهر وارد کرده است

رییس شورای اسلامی شهر گرگان در گزارشی از عملکرد یکساله مسئولیت ریاست شورای شهر با اشاره به وجود ده‌ها فقره پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در مرکز گلستان گفت: طولانی شدن روند تکمیل پروژه‌ها، شهروندان گرگانی را دلسرد کرده است.

به گزارش ساجد خبر، صفرعلی پایین‌محلی روز جمعه در جمع خبرنگاران گرگان با اشاره به اینکه از شنبه ریاست شورای شهر گرگان به ناصر گرزین سپرده خواهد شد، با اشاره به عملکرد یکساله مسئولیتش در هیات رئیسه شورای شهر گرگان اظهار کرد: پروژه‌های خرد و کلان بسیاری در گرگان در دست اجراست که متاسفانه تکمیل همه آنها بیش از چند هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که در شرایط مالی فعلی بهره‌برداری از آنها میسر نیست.

وی گفت: مدیریت شهری باید در کنار پیگیری طرح‌های کلان به مباحثی همچون ساماندهی وضعیت آسفالت معابر، بهسازی ناوگان عمومی و ارتقاء سطح خدمات مدیریت شهری گرگان اقدام کند؛ شرایط فعلی شهر زیبنده مردم فهیم مرکز گلستان نیست.

پایین‌محلی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته تجهیزات «سورتمه» شهربازی گرگان از چین وارد گمرک بندرعباس شده است و تلاش می‌شود تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

وی ادامه داد: برخی سهل‌انگاری‌ها در مدیریت‌های گذشته خسارت‌های هنگفتی به مدیریت شهر گرگان وارد کرده است.

وی افزود: تساهل در انتخاب محل و جانمایی درست و کم‌توجهی به مسائل حقوقی منجر به محکومیت مالی ۷۰۰ میلیارد ریالی شهرداری در دو فقره پرونده قضایی شده است.

پایین محلی گفت: برخی لابی‌های سیاسی و بهره‌برداری ابزاری از مقوله محیط زیست سبب شده تا برخی از پروژه‌های گردشگری شهر گرگان مانند تله کابین ابتر بمانند.