فرمانده نیروی انتظامی گلستان:

ایران جبهه مبارزه با مواد مخدر در دنیا است

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: امروز ایران اسلامی در دنیا به عنوان جبهه مبارزه با مواد مخدر در جهان شناخته شده است و شهدای مبارزه با مواد مخدر مهر تائیدی بر مقابله و مبارزه با این پدیده شوم است.

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، سردار دادگر ظهر امروز در مراسم یادواره ۸۳ شهید مبارزه با مواد مخدر گلستان اظهار کرد: امروز پدیده شوم مواد مخدر در همه ابعاد از کشت گرفته تا ترانزیت و بسته بندی و فروش به عنوان یک آسیب اجتماعی مهم دغدغه همه مسولان در استان است و نیروی انتظامی با تقدیم شهیدان در این راه نشان داده که همواره برای مقابله با ابن پدیده شوم با قدرت ایستاده است.

وی افزود: ایران اسلامی در کنار کشوری قرار گرفته که عمده ترین تولید کننده مواد مخدر است و با فرماندهی مقام معظم رهبری و تقدیم شهیدان همواره در راه مبارزه با مقابله با مواد مخدر پیش قدم بوده و هست.

سردار دادگر گفت: اگر امروز ایران به عنوان یک قدرت در منطقه شناخته شده است به دلیل وجود فرماندهی کل قوا (مقام معظم رهبری) و غیور مردان نظامی و انتظامی تا شهدای حرم است.

گفتنی است در این مراسم، مشاور دبیر کل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور، استاندار، فرمانده سپاه نینوا ،فرماندار گرگان و جمعی از مسئولان حضور داشتند و در پایان از چند خانواده شهید در استان تجلیل شد.