برگزاری بیش از ۶۰ کارگاه، نشست‌ تخصصی، سخنرانی علمی و مسابقه ایده شو در دانشگاه گلستان

به گزارش ساجد خبر، به نقل از ​دانشگاه گلستان، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، بیش از ۶۰ کارگاه،نشست تخصصی و سخنرانی علمی برای اعضای هیأت علمی و دانشجویان در سطح دانشگاهی در دانشگاه گلستان برگزار می‌شود. جهت مشاهده لینک کارگاه ها، نشست ها و سخنرانی های علمی به آدرس ذیل مراجعه نمایید. gu.ac.ir/research/ContextPage?id=22984 همچنین از دیگر برنامه‌های هفته پژوهش […]

به گزارش ساجد خبر، به نقل از ​دانشگاه گلستان، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، بیش از ۶۰ کارگاه،نشست تخصصی و سخنرانی علمی برای اعضای هیأت علمی و دانشجویان در سطح دانشگاهی در دانشگاه گلستان برگزار می‌شود. جهت مشاهده لینک کارگاه ها، نشست ها و سخنرانی های علمی به آدرس ذیل مراجعه نمایید.

gu.ac.ir/research/ContextPage?id=22984

همچنین از دیگر برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه گلستان، برگزاری جشنواره نوآوری و فناوری با عنوان “ایده شو گلستان” است که با هدف شناسایی، توانمندسازی و تجاری سازی ایده های برگزیده دانشگاهی و تقدیر از دستاوردها و فعالیت‌های کارآفرینانه در تاریخ ۳۰ آذرماه ۱۴۰۰ برگزار می‌گردد که برای ایده های برگزیده، ورود به مرکز رشد تسهیل خواهد شد.

گفتنی است دانشگاه با بیش ۱۲ دستاورد فناورانه در غرفه دانشگاه گلستان در بیست‌ و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار گلستان حضور دارد.

جهت بازدید حضوری می توان به کارخانه نوآوری استان گلستان و یا با مراجعه به وبسایت GRTE.IR به صورت مجازی از نمایشگاه دیدن فرمایید.