فرمانده سپاه گلستان:

تمرکز دشمنان بر تهدیدات نرم در بستر فضای مجازی است

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: هر چند دشمن تهدیدات نیمه سخت را رها نکرده اما تمام تمرکز خود را در عرصه جنگ نرم بخصوص در بستر فضای مجازی قرار داده که باید نسبت به آن هوشیار بود.

به گزارش ساجد خبر، سردار علی ملک شاهکوهی ظهر پنج شنبه در همایش متمرکز خانوادگی پاسداران اظهارکرد: دشمنان ما از همان روزهای نخستین شکل گیری انقلاب با سه مدل تهدید سخت، نیمه سخت و نرم به مبارزه با انقلاب اسلامی پرداختند.

فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: در عرصه تهدیدات سخت در دهه ۶۰ با حماسه‌های دوران دفاع مقدس توسط شهدا و رزمندگان مخلص تهدید دشمن به جایی نرسید.

وی بیان کرد: در عرصه تهدیدات نیمه سخت دشمن به دنبال ایجاد فتنه و اغتشاش در وقایعی همچون سال ۷۸، ۸۸ و آبان ۹۸ بود که با بصیرت فوق العاده مردم باز هم کار به جایی نبردند.

ملک شاهکوهی اضافه کرد: هرچند دشمن هنوز هم تهدیدات نیمه سخت را رها نکرده اما تمام تمرکز خود را در عرصه جنگ نرم بخصوص در بستر فضای مجازی قرار دارد که باید نسبت به آن هوشیار بود.

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: برادران و خواهران بدانید آینده متعلق به اسلام بوده و گفتمان انقلاب اسلامی در حال گسترش در تمام دنیا است.