نماینده مردم تهران در مجلس:

محبت اهل بیت وجه مشترک شیعه و سنی است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: محبت اهل بیت وجه مشترک شیعه و سنی است.

به گزارش ساجد خبر، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی شامگاه چهارشنبه در مراسم اختتامیه سومین همایش ملی نغمه‌سرایان اهل‌سنت کشور به‌میزبانی استان گلستان، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج شجره طیبه و از ارکان اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

امام جمعه اصفهان تفکر بسیجی را راهگشای مشکلات دانست و افزود: هرجا کشور و از تفکر بسیجی فاصله گرفت دچار خسارت شدیم و هرجا این تفکر غالب شد بر مشکلات پیروز شدیم.

وی خواستار ترویج فرهنگ بسیجی در کشور شد و گفت: نسل جدید ما باید با تفکر بسیجی رشد کند و با فرهنگ خدمت به مردم آشنا شوند.

حجت الاسلام تقوی با اشاره به لزوم وحدت شیعه و سنی اضافه کرد: دشمن به دنبال جنگ مسلمانان و تفرقه شیعه و سنی است و توطئه های بسیاری هم در این رابطه تدارک دیده است.

وی با تاکید بر اینکه هوشیاری شیعه و سنی تلاش دشمن را خنثی کرده است، تصریح کرد: همایش ملی نغمه‌سرایان اهل‌سنت یکی از جلوه‌های وحدت، یکپارچگی، صمیمیت و محبت بین شیعه و سنی است.

وی محبت اهل‌بیت (ع) را یکی وجه مشترک اهل‌سنت و شیعه دانست و گفت: اشعاری که در این همایش ارائه می‌شود باید انعکاس‌دهنده محبت اهل‌بیت (ع) باشد و روحیه عزت‌طلبی و مبارزه با مستکبران را به نمایش بگذارد.