فرمانده سپاه گلستان:

برای انتخابات ۲۸ خرداد مانند شب های عملیات عمل کنیم

- فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان این که آینده انقلاب در این برهه از تاریخ به انتخابات ۲۸ خرداد گره خورده است، گفت: برای انتخابات مانند شب های عملیات باید عمل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساجد خبر، سردار ملک فرمانده سپاه نینوا گلستان صبح دوشنبه در مراسم گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، قیام ۱۵ خرداد و شهادت امام صادق (ع) با حضور پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و خانواده وابستگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهارکرد: اگر قیام امام و ندای آزادی خواهی ایشان نبود و قیام عظیم مردمی ملت ایران در ۱۵ خرداد و ادامه مسیر تا پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق نمی افتاد، امروز اثری از اسلام ناب محمدی در این ایران اسلامی باقی نمانده بود.

فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: نظام شاهنشاهی با حرکت خزنده و برنامه ریزی شده خود، به دنبال از بین بردن تمامی مظاهر اسلام از سطح جامعه ما بود و برنامه هایی مانند جشن های ۲۵۰۰ ساله در راستای همین هدف پلید اجرا و عملیاتی می شدند.

وی اضافه کرد: قیام امام یک قیام الهی بود و الهی بودن این قیام باعث شده بود سکینه الهی در ایشان ساری و جاری باشد و این امر در وصیت نامه امام بزرگوار هم جلوه داشت و فرمود من با قلبی آرام به دیدار معبود خود می روم و اگر بعد الهی این قیام نبود این موفقیت ها و پیروزی ها محقق نمی شد.

ملک شاهکوهی بیان کرد: در زمان امام (ره) عده ای وی را دیدند ولی از امام فاصله گرفتند و از گردونه خارج شدند، امروز هم امام حی در وسط میدان ایستاده اند و وظیفه داریم که گرد او جمع شویم و رسالت خودمان را آن طور که شایسته است ایفا کنیم.

وی توضیح داد: همان طور که در زمان امام راحل مطهری ها و مفتح ها بودند که پیام و کلام امام را در بدنه جامعه خواص و عوام تسری می داند، امروز هم زمان پاسخ گفتن به ندای امام حاضر است و ما وظیفه داریم پیام و کلام رهبر معظم انقلاب را به بدنه جامعه منتقل کنیم.

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: امروز خون شهیدان به ثمر نشسته و شاهد درماندگی استکبار در سطح منطقه و جهان هستیم، امروز استکبار جهانی از هر زمانی، خود را به نابودی نزدیک تر می بیند و با وجود هزینه های مادی و معنوی فراوان جهت استیلا بر منطقه و ایران، آنچه مشاهده می کند، قدرتمندی نظام اسلامی و افزایش نفوذ ایران در منطقه و قدرت گرفتن گفتمان مقاومت است.

ملک شاهکوهی اضافه کرد: جنگ ۱۲ روزه اخیر فلسطینیان سرفراز نشان داد که در سرزمین های اشغالی نقطه امنی برای دشمن صهیونیست وجود ندارد و ما باید همچنان تا تحقق آنچه وعده داده شده در این مسیر نورانی با تمام توان گام برداریم.

وی اضافه کرد: آینده انقلاب و این حرکت عظیم، ما در این برهه از تاریخ به انتخابات ۲۸ خرداد گره خورده است؛ این انتخابات یکی از بااهمیت ترین انتخابات پس از پیروزی انقلاب اسلامی است و تمام توان و تلاش ما باید معطوف به حضور حداکثری و تحقق یک دولت انقلابی و تحول خواه در سطح کشور باشد و اگر حضور حداکثری رخ دهد توطئه ها و دشمنی ها بی اثر و دشمن مأیوس خواهد شد.

فرمانده سپاه نینوای گلستان ادامه داد: دشمن با استفاده از رسانه و ابزارهای جنگ نرم خود، شبهات فراوانی را در جامعه منتشر می کند و وظیفه ما این است که این شبهات را از سطح افکار عمومی پاک کنیم و مثل شب های عملیات، به قلب دشمن در میدان جنگ امروز، که همان جنگ اراده ها و جنگ فکرها است، بتازیم.

ملک شاهکوهی گفت: خانواده سپاه، شما یادگاران شهدای دفاع مقدس و بازماندگان آن دوران جهاد و حماسه، در این مقطع زمانی نقش اساسی و مهمی دارید. اولویت اول جامعه اسلامی ما باید مسئله انتخابات و حضور حداکثری در انتخابات باشد و همه احاد جامعه و شما عزیزان و پیشکسوتان باید در این عرصه ایفای نقش کنید و اثرگذار باشید.