دبیر هیئت بازرسی انتخابات استان گلستان:

آموزش بیش از ۲ هزار نفر از عوامل بازرسی انتخابات ۱۴۰۰ در گلستان آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساجد خبر، امیر محمدپور  با ذکر این مطلب اظهار  کرد: ه منظور ارتقای آگاهی و اشراف بازرسان بر قوانین انتخابات دوره های آموزشی “آنچه یک بازرس انتخابات باید بداند” در تمام شهرستان های استان برگزار می شود. وی افزود: پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی و رسیدگی و پاسخگویی به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساجد خبر، امیر محمدپور  با ذکر این مطلب اظهار  کرد: ه منظور ارتقای آگاهی و اشراف بازرسان بر قوانین انتخابات دوره های آموزشی “آنچه یک بازرس انتخابات باید بداند” در تمام شهرستان های استان برگزار می شود.

وی افزود: پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی و رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مردمی از جمله مهمترین وظایف بازرسین بر اساس قانون خواهد بود.

محمد پور گفت: در این دوره تلاش شد تمامی موضوعات ضروری تحت عنوان آنچه که یک بازرس انتخابات باید بداند شامل؛ آشنایی با وظایف دست اندر کاران شعب اخذ رای، روند اجرای انتخابات از ۲۴ ساعت قبل از انتخابات، مرحله حین اخذ رای و تا انتهای شمارش آرا، بررسی قوانین، جرائم و نحوه رسیدگی به شکایات و گزارشات مردمی و نحوه پیشگیری از وقوع تخلف انتخاباتی به طور کامل آموزش داده شود .