نوجوانان برتر بدمینتون گلستان معرفی شدند/ تجلیل از امیدهای آینده ورزش گلستان

با پایان یافتن مسابقات بدمینتون نوجوانان استان گلستان «جام شهدای آزادسازی خرمشهر»، از نفرات برتر این مسابقات در دو رده سنی تجلیل شد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از فارس از گنبدکاووس، آزادسازی خرمشهر در جریان دفاع مقدس به عنوان یکی از نقاط عطف تاریخ جنگ هشت ساله مقدس ما به شمار آمده و به همین دلیل این روز با عنوان روز «مقاومت، ایثار و پیروزی» همواره و هرساله گرامی داشته می‌شود، به همین دلیل هیئت بدمینتون استان گلستان مسابقات نوجوانان استان در این رشته را با نام جام «شهدای آزادسازی خرمشهر» در خانه بدمینتون «شهید کامرانی» گنبدکاووس برگزار کرد.

در این مسابقات که با استقبال خوب ورزشکاران گلستانی در دو رده سنی زیر ۱۳ سال و زیر ۱۵سال برگزار شد پس از برگزاری مسابقات گروهی و مرحله حذفی نفرات برتر مسابقات معرفی و تجلیل شدند.

در مراسم اختتامیه این مراسم رزمنده و جانباز دفاع مقدس سرهنگ پاسدار «مجید علی‌بیگ» به بیان خاطراتی از دفاع مقدس و عملیات بیت‌المقدس با زبانی شیوا و لطیف پرداخت و همچنین از خانواده شهدای گنبدی عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس شهیدان «منافی» و «مستخدمی» تجلیل به عمل آمد.

در رده سنی زیر ۱۳ سال مسابقات نوجوانان استان گلستان آقایان «کارن رجبلو» از رامیان و «مهدیار کدخدایی» از گرگان رتبه سوم مشترک را بدست آورده، «محمد طاها رضایی» از تیم گرگان رتبه دوم را ازآن خود کرد و «محمد احسان مهاجر وطن» از علی‌آباد کتول بر سکوی قهرمانی ایستاد.

در رده سنی زیر ۱۵ سال نیز «محمدحسین رجبلی» از رامیان و «محمد احسان مهاجروطن» از علی‌آباد کتول موفق به کسب رتبه سوم شدند، «امیرحسین محمدزاده» از علی‌آباد کتول بر سکوی نائب قهرمانی تکیه زد و «امیرحسین یزدی» نیز موفق شد به رتبه نخست دست پیدا کند.

گفتنی است در این مراسم معاونین فرماندار گنبدکاووس و گالیکش، روسای ادارات ورزش و جوانان، بنیاد شهید و امور ایثارگران، آموزش و پرورش گنبدکاووس، روسای هیئت‌های استانی و شهرستانی بدمینتون، تکواندو، اسکیت، بسکتبال، ووشو، مسئول عقیدتی سیاسی پادگان ارتش گنبدکاووس، مدیر تربیت بدنی سپاه گنبدکاووس و تعدادی از پیشکسوتان و مربیان بدمینتون استان گلستان نیز حضور داشتند.