برخورد بدون تعارف با متخلفان فضای مجازی / وحدت شکنی برای کسب رای ممنوع!

رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه امروز ستاد استانی پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی گفت:کسانی که در فضای مجازی با زیر سوال بردن خدمات نظام ، به دنبال تشویش اذهان عمومی و سیاه نمایی هستند منتظر برخورد قضایی باشند .

به گزارش ساجد خبر، هادی هاشمیان گفت: دادستان ها ماموریت دارند رصد فضای مجازی را بیشتر کنند و برای کسانی که تخلف های این چنینی مرتکب می شوند و مردم را به رای ندادن دعوت می کنند ، پرونده تشکیل دهند .
وی ادامه داد: پلیس فتا هم در کنار دادستانها باید روزانه کانالهای خبررسان و شبکه های اجتماعی را رصد و نتیجه را به دستگاه قضایی ارائه کند .
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: کسی کمبودها و مشکلات را نادیده نمی گیرد و انکار نمی کند اما بزرگنمایی و سیاه نمایی برخی کاستی ها و نادیده گرفتن خدمات و اقدامات انجام شده در چهار دهه گذشته ، خواسته یا ناخواسته حرکت در مسیر دشمنان مردم و این نظام است و برای برخورد با متخلفان تعارف نداریم .
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: مسئولان هم موظفند حضور مردم پای صندوق های رای را تسهیل و دغدغه های آنان از جمله حضور امن و سلامت در شرایط همه گیری کرونا را برطرف کنند .
هادی هاشمیان به نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنها هم توصیه کرد : برنامه ها و اقدامات خود را معرفی کنند و از تخریب ، توهین و تهمت به رقبا و تحریک اقوام علیه یکدیگر برای کسب رای ، پرهیز کنند .
این مقام ارشد قضایی استان گفت: استفاده از امکانات دولتی به نفع یا زیان کاندیداها هم ممنوع است و سازمان بازرسی استان در این باره ورود جدی دارد .
وی ادامه داد: تلاش ما برگزاری انتخابات سالم و پرشور است و همه در هر جایگاه و مسئولیتی که هستند وظیفه دارند برای تحقق آن تلاش کنند .
حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی دادستان مرکز استان هم در این جلسه گفت: توهین ، تخریب و تهمت جرم است و در صورت شکایت افراد، پیگرد قضایی دارد .
پنجمین جلسه ستاد استانی پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی امروز در دادگستری استان برگزار شد .