۴۰۰سری جهیزیه از سوی بسیج سازندگی به نوعروسان گلستانی اهدا می‌شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گلستان از توزیع ۴۰۰سری جهیزیه بین نوعروسان کم بضاعت استان خبر داد.

به گزارش ساجد خبر، سرهنگ حسن ملک حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان ضمن گرامیداشت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر اظهار داشت: با همکاری دستگاه‌های مختلف برنامه‌های مختلف و متنوعی برای گرامیداشت این ایام پیش بینی شده که در بسیج سازندگی این اقدامات در قالب مردم یاری است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌ها و اقدامات جهادی تعطیل بردار نیست، خاطرنشان کرد: در مناسبت‌های مختلف ۶ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی که در استان ساماندهی شده‌اند اقدامات محرومیت‌زدایی و خدمات رسانی به مردم را انجام می‌دهند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوای استان ادامه داد: به همین مناسبت بسیج سازندگی سپاه نینوای استان با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) ۴۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان کم بضاعت در استان اهدا می‌کند.

وی گفت: اعزام تیم‌های تخصصی و جهادی به مناطق کمتر برخوردار استان به مناسبت گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر از دیگر برنامه‌های ما در روزهای پیش رو خواهد بود.

سرهنگ ملک حسینی افزود: توزیع بسته‌های معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه نیز از دیگر برنامه‌های گرامیداشت این ایام است که با کمک پایگاه‌های مقاومت بسیج و خیران تهیه شده‌اند.

وی بیان داشت: تا کنون یک‌هزار و ۳۰۰ سری جهیزیه از سوی بسیج سازندگی سپاه نینوای استان بین زوج‌های نیازمند و کم بضاعت استان اهدا شده است. همچنین از ابتدای شکل گیری رزمایش کمک مومنانه نیز بیشتر از ۳۳۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا در شهرها و روستاهای استان توزیع شده است.