حسن دیلم عنوان کرد؛

دوره آموزشی مجازی روزنامه نگاری مقدماتی در استان گلستان برگزار می شود

رئیس اداره رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از برگزاری دوره آموزشی روزنامه نگاری مقدماتی به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حسن دیلم، گفت: دوره آموزش روزنامه نگاری مقدماتی شامل دروس خبر نویسی، گزارش نویسی ، تکنیک های مصاحبه، شیوه نگارش فارسی در مطبوعات  و حقوق مطبوعات و خبرنگاران در خردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

دیلم افزود : علاقه مندان از یکم تا ۱۱خردادماه می توانند با مراجعه به نشانی الکترونیکی https://golestan.farhang.gov.ir/fa/electronicform/reporterreg ثبت نام نمایند.

رئیس اداره رسانه با بیان اینکه دوره آموزشی روزنامه نگاری مقدماتی ۶۰ ساعت آموزشی است، افزود: آزمون پایان دوره با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت کتبی و حضوری انجام خواهد شد و شرکت کنندگانی که دروس را با نمره بالای ۱۰ و معدل کل ۱۲ با موفقیت گذرانده باشند گواهینامه معتبرآموزشی دفتر مطالعات و برنامه ریزی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی را دریافت خواهند کرد.

یادآوری می شود این دوره با همکاری  اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان و دفتر مطالعات و برنامه ریزی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.