فتخ خرمشهر، فتح خون/ آیت‌الله نورمفیدی:

آزادسازی خرمشهر از افتخارات جاوید دوران هشت سال دفاع مقدس است

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: سوم خرداد، روز آزادسازی خرمشهر در خلال جنگ تحمیلی نیز از همین افتخارات جاوید دوران هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش ساجد خبر، آیت‌الله «سیدکاظم نورمفیدی» نماینده ولی فقیه در استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در گرگان به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر اظهار داشت: در سال های پر افتخار و ماندگار دفاع مقدس، روزهای بزرگی در تاریخ آن به ثبت رسیده که عظمت و اهمیت آن همیشه و همواره در اذهان باقی خواهد ماند و سوم خرداد، روز آزادسازی خرمشهر در خلال جنگ تحمیلی نیز از همین افتخارات جاوید دوران هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود: سوم خرداد نه فقط یادآور آزادی خرمشهر که یادآوری فداکاری‌ها و ایستادگی های تحسین برانگیز مدافعان ایران اسلامی در برابر نیروهای متجاوز است. فتح خرمشهر علاوه بر نمایش شکست، ضعف و زبونی ارتش رژیم بعث عراق، قدرت برتر نظامی جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان داد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: در این روز عزیز یاد و خاطره شهدای گرانقدر راه حق و فضیلت، خصوصا شهدای عملیات پیروزمندانه بیت المقدس را گرامی داشته و از درگاه خداوند رحمان مسئلت دارم ما را در راه حفظ و حراست از این سرزمین مقدس که با خون بهترین جوانانش آغشته شده است، موفق و سربلند بدارد و به حول و قوه الهی و در سایه وحدت و همدلی و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد توسعه روزافزون کشورمان باشیم.