امام جمعه اهل سنت شهر فراغی کلاله:

کاندیدایی که مورد حمایت دشمنان است؛ قابل اعتماد نیست/ مردم هوشیارانه انتخاب کنند

الحاج محمد امین آخوند صفری گفت: مردم باید توجه داشته باشند که دشمنان نظام و انقلاب از چه کسی حمایت می کنند؛ لذا اعتماد به چنین کاندیدایی و سپردن چهار سال از سرنوشت کشور به وی، خسارات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت و راه های نفوذ نیز باز می‌شود.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از گلستان ما؛ الحاج محمد امین اخوند صفری در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: یکی از مواردی که باید مردم در انتخابات پیش‌رو مدنظر داشته باشند؛ این است که دشمنان از چه کسی و جناح سیاسی حمایت می کنند؛ لذا اعتماد به این افراد به منزله باز کردن درهای نفوذ دشمن به کشور محسوب می شود.

وی افزود: مردم باید فارغ از تعصبات سیاسی به کاندیدایی رای بدهند که بتواند با روحیه جهادی مشکلات کشور را رفع کند.

امام جمعه اهل سنت شهر فراغی شهرستان کلاله تاکید کرد: کاندیداهای ریاست جمهوری هم باید وعده هایی به مردم بدهند که توان عملیاتی کردن آن را داشته باشند؛ چرا که بدعهدی ها موجب نارضایتی و ناامیدی مردم می‌شود.

وی ادامه داد: مسلما مثل گذشته، عملیات روانی دشمنان برای ایجاد یاس و ناامیدی مردم از نظام از طریق ابزارهای مختلفی که در دست دارند؛ در زمان انتخابات بیش از پیش خواهد شد؛ پس لازمه خنثی کردن این عملیات روانی، بصیرت و هوشیاری مردم و حضور پرشور در انتخابات است.

اخوند صفری گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران بستگی به حضور مردم همیشه در صحنه دارد تا به واسطه این پشتوانه مردمی بتواند از حقوق مردم خود در جوامع بین المللی دفاع کند.