عرضه دستاوردهای ۹ استارتاپ گلستانی در نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری منطقه

رئیس پارک علم و فناوری گلستان از حضور تعداد ۹ هسته و واحد فناور عضو پارک علم و فناوری گلستان در دهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری INOTEX ۲۰۲۱ خبر داد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، مهدی غفاری اظهار کرد: دهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری امسال به شیوه‌ای نوآورانه و به‌صورت ترکیبی از بخش‌های حضوری و مجازی در فضایی باز از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: حضور در اینوتکس ۲۰۲۱ از سال گذشته با برنامه‌ریزی‌های دقیق در تقویم نمایشگاهی سال ۱۴۰۰ این پارک گنجانده شده بود و از مهم‌ترین اهداف نمایشگاهی سال‌جاری پارک علم و فناوری گلستان است.

غفاری افزود: نمایشگاه اینوتکس یک رویداد بین‌المللی منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: یافتن بازار جدید برای محصولات و خدمات با توجه به حضور هزاران بازدیدکننده و سیاستگذاران حوزه نوآوری، جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌ها، قرارگیری در کانون توجه رسانه‌ها و سرمایه‌گذاران، آشنایی با آخرین تغییرات تکنولوژی و دستاوردهای نوآوری منطقه و نیز آموزش و یادگیری آخرین استراتژی‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران ملی و بین‌المللی از مهم‌ترین دلایل تشویق حضور پررنگ استارتاپ‌ها و واحدهای فناور پارک گلستان در این نمایشگاه بوده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده تعداد یک غرفه به مساحت ۴۸ مترمربع در سالن شماره پنج این نمایشگاه توسط پارک گرفته شده ‌که به صورت رایگان در اختیار ۹ استارتاپ‌ فعال عضو پارک علم و فناوری گلستان قرار داده شده است.

غفاری خاطر نشان کرد: استارتاپ‌های سایرا، کاخ، دایه‌پلاس، گلستانی‌ها، زورکس، انجیلو، وت‌وان و موربیت عضو مرکز رشد جامع گرگان و استارتاپ آرت‌سین به عنوان تنها نماینده مرکز رشد شرق استان در این نمایشگاه به ارائه آخرین دستاوردهای خود خواهند پرداخت.