برگزاری آئین شانزدهمین سالگرد نمایندگان شهید گلستان

دبير كل اتحاديه انجمن هاي اسلامي گلستان در مراسم شانزدهمين سالگرد نمايندگان شهيد استان گفت: با توجه به شرايط حاكم بر جامعه بايد براي حضور پررنگ مردم در انتخابات تلاش شود و غفلت از اين مساله منجر به بازگشت به گذشته است.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از ایرنا علی اصغری سه شنبه شب در این مراسم که با حضور پرشور مردم شهر های مختلف استان گلستان در مصلی گرگان برگزار شد، با گرامیداشت یاد شهدای یاک ۴۰ اظهار داشت: مقوله انتخابات در این برهه از تاریخ کشور بسیار حساس است.

وی ادامه داد با توجه به شناختی که از سیره و روش نمایندگان شهید استان دارم در صورتی که در قید حیات بودند از آرمان ها و سیاست های دولت تدبیر و امید حمایت می کردند.

به گفته وی؛ باید در صحنه باقی بمانیم و در پای صندوق های رای حضور فعال داشته باشیم.

در این مراسم همچنین حجت الاسلام رحمانی نماینده سابق امام راحل در نیروی انتظامی در خصوص جایگاه شهدا و نمایندگان شهید استان مطالبی بیان کرد.

قرائت بیانیه در خصوص حمایت از سیاست های دولت تدبیر امید، توزیع نشریات و بروشورهایی تبلیغاتی نامزدهای شورای شهر از حاشیه های این مراسم بود و حضور جمعی از نامزدها نیز مشهود بود.

بیش از یکهزار نفر از مردم گرگان و دیگر شهرهای استان و خانواده نمایندگان شهید در این مراسم حضور داشتند.

شانزده سال پیش در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۰ هفت نماینده گلستان به همراه وزیر راه و ترابری وقت برای افتتاح فرودگاه گرگان عازم استان شدند که با سقوط هواپیمای یاک ۴۰ در روستای خرچنگ ساری ابدی شدند.