مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تاکید کرد

بهره گیری از ظرفیت مراسم ارتحال امام (ره) برای حضور حماسی در انتخابات

حجت الاسلام ولی نژاد به بهره گیری از ظرفیت مراسم ارتحال امام (رحمه الله علیه) برای حضور حماسی در انتخابات تاکید کرد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از شبستان از گرگان، حجت الاسلام «نورالله ولی نژاد» صبح امروز (یکشنبه ۲۶ اردیبهشت) در جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و شهدای گرانقدر قیام ۱۵ خرداد ۴۲ در استان گلستان اظهار کرد: انتخابات را در پیشرو داریم و باید از همه ظرفیت ها برای حضور حماسی در انتخابات استفاده کنیم و ایام پیشرو فرصت مغتنمی برای این مهم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: باید مراسم هایی مثل شهادت امام صادق (علیه السلام) و سالگرد ارتحال امام (رحمه الله علیه) به شور انتخابات کمک کند و از ظرفیت این مناسبت ها بهره ببریم.

حجت الاسلام ولی نژاد گفت: با توجه به شرایط کرونایی باید از ظرفیت صدا و سیما و فضای مجازی برای مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و شهدای گرانقدر قیام ۱۵ خرداد ۴۲ استفاده کنیم.

وی افزود: تبلیغات محیطی بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و شهدای گرانقدر قیام ۱۵ خرداد ۴۲ در این ایام نباید رفع تکلیفی باشد و باید هماهنگی لازم بین دستگاه های اجرایی وجود داشته باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: طرح هایی برای ماه مبارک رمضان مثل فصل بندگی، محله همدل، مهرواره و محله اجتماعی تمدید شده است و تا سالگرد ارتحال امام (رحمه الله علیه) این برنامه ها ادامه خواهد داشت.