مدیرکل میراث فرهنگی گلستان خبر داد؛

اتمام فاز دوم زیرسازی محور دسترسی به ساحل گمیشان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان از اتمام فاز دوم پروژه زیرسازی محور دسترسی به ساحل چارقلی شهرستان گمیشان خبر داد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از روابط‌عمومی و امورفرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، احمد تجری امروز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ با اعلام این خبر گفت: عملیات اجرایی فاز دوم زیرسازی محور دسترسی به ساحل چارقلی گمیشان در راستای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری ساحلی این شهرستان بااعتبار ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای استانی و ملی آغاز شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان با اشاره به این‌که در عملیات اجرایی این فاز  زیرسازی محور دسترسی ساحل گمیشان به طول یک کیلومتر اجرایی شد، یادآور شد: این اداره‌کل در سال‌های گذشته مبلغ ۲۸ میلیارد و ۹۲۱ میلیون ریال برای اجرای محوطه‌سازی، زیرسازی محور دسترسی ساحل گمیشان و آسفالت مسیر دسترسی به طول ۵/۶ کیلومتر هزینه کرده است.
تجری در پایان اظهار امیدواری کرد: با تأمین و تخصیص اعتبارات لازم، زیرساخت‌های موردنیاز گردشگری در ساحل گمیشان به‌عنوان یکی از ظرفیت‌های بکر و مغفول مانده استان گلستان تکمیل شود.