بازدید فرماندار از تمرینات تیم فوتبال بانوان استان

اردوی تیم فوتبال بانوان امید جلین، تنها نماینده استان گلستان در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال بانوان کشور در رامیان برگزار شد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از فرمانداری رامیان، ذفرماندار رامیان با همراهی رییس هیات فوتبال استان و شهرستان و جمعی از مربیان در حاشیه ی بازدید از اردوی این تیم، ضمن اعلام آمادگی شهرستان برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی و تمرینات تیم های استان، بر لزوم توجه و سرمایه گذاری هیات  فوتبال استان به استعدادیابی از بانوان مستعد شهرستان رامیان تاکید کرد.

وی افزود این حق طبیعی بانوان است که در فضاهای ورزشی صرف نظر از جنسیت‌شان حضور داشته باشند و برای رسیدن جامعه به محیطی سالم و شاداب همه افراد باید از امکانات مساوی برخوردار باشند. گفتنی است رقابت های مرحله ی دوم لیگ دسته اول باشگاههای کشور از روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه و با حضور تیمهای سایپای مشهد، بانوان تبریز، بوکان و تیم امید جلین در گنبدکاووس برگزار خواهد شد.سرگروه این رقابت ها، به صورت مستقیم به لیگ برتر فوتبال بانوان صعود خواهد کرد.
قاسم کوهستانی، رییس هیات فوتبال استان نیز در این بازدید، از حضور مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان طی روزهای آینده در استان و شهرستان رامیان خبر داد.