رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور:

اعتماد به مردم پشتوانه موفقیت در دیپلماسی و جنگ اقتصادی است

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: اعتماد به مردم پشتوانه موفقیت در دیپلماسی و جنگ اقتصادی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساجد خبر محمد زهرایی صبح شنبه در آئین چهارمین مرحله کشوری رزمایش مؤمنانه و چهاردهمین مرحله استانی رزمایش مؤمنانه استان گلستان در حسینیه ثارالله سپاه گرگان اظهار کرد: میدان عمل نقطه عطف جمهوری اسلامی است و نیازمند میدان‌داری است که پشتیبان انقلاب باشد.

وی با بیان اینکه جبهه اسکتبال همواره دنبال توطئه است و باید منتظر اقدامات آنها باشیم، افزود: برخی به دلیل خطای محاسباتی سطح رویارویی حق و باطل را تنزل دادند.

زهرایی ظلم ستیزی و دفاع از مظلوم را جزو مبانی انقلاب دانست و گفت: این مبانی در جغرافیایی ایران محدود نمی شود.

وی با بیان اینکه هرجا مظلوم و ظالم دیده شد ردپایی از میدان داری ما دیده می شود، افزود: نفس زکیه میدان «شهید سلیمانی» بود و این میدان را هم مردم پشتیبانی کردند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در ادامه با بیان اینکه آثار منفی ویروس کرونا در زندگی مردم و مشکلات اقتصادی مشهود است، افزود: توفیق خدمت در این عرصه هم برای ما ایجاد شد و میلیون‌ها کمک مؤمنانه و توزیع جهیزیه در این مسیر تهیه شده است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات اظهار کرد: افرادی که ثبت نام می کنند باید به قدرت استکبار ستیزی و قدرت اقتصادی مردم توجه داشته باشند و در میدان جنگ با دشمن و میدان محرومیت زدایی نقش آفرینی کنند.

زهرایی «مردم» را مسیر موفقیت میدان دانست و گفت: تضمین‌کننده موفقیت در جنگ دیپلماسی، سیاسی، اقتصادی و موازنه قدرت با دشمن تا دندان مسلح مردم است.