رئیس پلیس راهور گلستان خبرداد:

اعمال قانون شبانه ۷۰۰ خودرو در گلستان/ تفرجگاه ها مسدود است

رئیس پلیس راهور استان گلستان گفت: به طور میانگین در سطح گلستان شبانه، ۷۰۰ خودرو توسط دوربین‌ها و همکاران پلیس راهور به دلیل نقض منع تردد جریمه می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساجد خبر، سرهنگ عباس مهاجربسطامی بااعلام این خبر اظهارکرد: منع تردد شبانه در همه شهرهای استان از ساعت ۱۰ شب الی سه بامداد اجرا می شود.

رئیس پلیس راهور استان گلستان افزود: به طور میانگین، شبانه در سطح استان ۷۰۰ خودرو توسط دوربین‌ها و همکاران بنده به دلیل نقض این قانون جریمه می‌شوند.

مهاجر بسطامی ادامه داد: تفرجگاه های استان همچنان مسدود بوده و اگر برخی از نقاط باز است اجازه اتراق و نشستن در آنجا داده نمی شود.

وی با اشاره ممنوعیت سفرها در تعطیلات عید فطر اضافه کرد: ترددها از ساعت ۱۲ روز گذشته (سه‌شنبه) تا روز شنبه ساعت ۱۲ ظهر به شهرهای زرد، قرمز و نارنجی ممنوع است.

رئیس پلیس راهور استان گلستان گفت: شهرهای استان یکپارچه دیده شده و فقط ورود و خروج از استان ممنوع است.

طبق گفته وی مبلغ یک میلیون تومان جریمه ورود به شهرهای قرمز بوده و کسانی هم که به شهرهای زرد و نارنجی وارد شوند، ۵۰۰ میلیون تومان اعمال قانون می‌شوند.

مهاجر بسطامی در بخش دیگری از سخنان خود از بخشش جرایم راهنمایی و رانندگی خبرداد و گفت: مردم می توانند با مراجعه به سایت، نسبت به پرداخت جرایم خود اقدام کنند.