از واگذاری ۸۰۰۰قطعه زمین مسکونی به زوج های جوان تا آغاز ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی

از واگذاری 8000قطعه زمین مسکونی به زوج های جوان تا آغاز ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی از جمله اخبار مهم سه شنبه 21 اردیبهشت ماه در گلستان بود.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از گلستان ما، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از روند کاهشی شیوع کرونا در استان خبرداد و گفت: هم اکنون ۳۸۶ بیمار در مراکز درمانی گلستان بستری هستند.

جانشین سپاه نینوای گلستان گفت: بسیج سازندگی در امر محرومیت‌زدایی و خدمت رسانی به مردم نقش برجسته‌ای دارد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: تنها راه چاره گذر گلستان از ورطه کم آبی ذاتی، بهره وری از منابع آبی مانند محصولات جایگزین و خشکه کاری برنج است.

رئیس پلیس آگاهی گلستان از کشف جسد خانم ۳۳ ساله در جاده جنگلی کبودوال خبرداد.

استاندار گلستان گفت: تاکنون ۱۰۹ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۱ هزار و ۵۵۲ طرح و بنگاه آسیب دیده از کرونا در گلستان پرداخت شده است.

استاندار گلستان گفت: با توجه به فصل برداشت محصولات کشاورزی مانند گندم و کلزا، کمباین ها و تراکتورها باید در هنگام دریافت معاینه فنی نسبت به نصب شبرنگ جهت کاهش حوادث جاده ای اقدام کنند

مدیرکل هواشناسی گلستان از خروج سامانه بارشی از استان خبرداد و گفت: هوای گلستان تا روز دوشنبه پایدار خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: ۴۰۰ خانوار عشایری گلستان با استفاده از سلول خورشیدی برقدار می شوند.

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: تاکنون هشت هزار و ۳۳۲ قطعه زمین با کاربری مسکونی به مساحت دو میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع به زوج های جوان فاقد زمین در روستاهای گلستان واگذار شده است.

مدیرکل غله و خدمات کشاورزی گلستان از خرید تضمینی دانه های روغنی در استان خبرداد.

رئیس پلیس فتا استان گلستان از شهروندان خواست به لینک های ناشناسی که در شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغ کاریابی می کنند، اعتنا نکنند.

مدیرکل شیلات گلستان گفت: در سنوات گذشته، پرورش ماهیان خاویاری در مزارع منفرد گلستان، با رشد قابل توجه ۱۶ برابری همراه بوده است.