۵۶۰۰ واحد اقتصاد مقاومتی با اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومان در گلستان راه اندازی شد

ملک حسینی گفت: در چهار سال گذشته ۵ هزار و ۶۰۰ واحد اقتصاد مقاومتی تولیدی و صنایع تبدیلی با اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۷ هزار و ۳۰۰ نفر در گلستان راه اندازی شد.

به گزارش ساجد خبر، «حسن ملک حسینی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: مجموعه بسیج سازندگی و سپاه استان در حال پیگیری و اجرای پروژه های کلان در استان هستند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا گلستان افزود: پایان اجرای ۳۰ هزار هکتار زهکشی، آغاز ۵۰ هزار هکتار زهکشی، عملیات احداث شهربازی و اجرای عملیات زیرسازی، اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار و رفع مشکلات سد نرماب از پروژه هایی است که با همکاری بسیج سازندگی در حال اجرا است.

وی ادامه داد: در چهار سال گذشته ۵ هزار و ۶۰۰ واحد اقتصاد مقاومتی تولیدی و صنایع تبدیلی با اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۷ هزار و ۳۰۰ نفر راه اندازی شد.

ملک حسینی گفت: برای رفع موانع تولید در کنار سایر دستگاه ها هستیم و برنامه هایی در این راستا در دستور کار قرار داده است.

وی با اشاره به راه اندازی ۶۵۰ صندوق قرض الحسنه در استان، اظهارداشت: در دو سال گذشته ۵ هزار و ۲۰۰ مورد تسهیلات از طریق این صندوق های قرض الحسنه پرداخت شده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: زیرساخت های کشاورزی، آب شرب و جاده های روستایی و بین مزارع از اولویت این سازمان در سال ۱۴۰۰ است.