فعالیت پایگاه ها، برای جمع آوری فطریه در گلستان

مدیرکل کمیته امداد گلستان از فعالیت بیش از ۶۳۰ پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد در روز عید فطرخبر داد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، بابایی مدیرکل کمیته امداد گلستان با اشاره به هماهنگی به عمل آمده در جلسه ستاد صدور مجوز جمع آوری زکات فطریه، گفت: به‌منظور، جلوگیری از تعدد مراکز دریافت فطریه در روز عید فطر، تمامی صندوق‌های مستقر در مصلا‌های نماز عید فطر، با دریافت مجوز‌های لازم از مراجع ذیربط، زکات فطره روزه‌داران را جمع‌آوری می‌کنند.

او با توجه به ساماندهی مراکز جمع آوری زکات فادامه داد: مردم خیرو روزه دار گلستان، از اهداء زکات فطریه خود به مراکز غیر مجازی که بدون آرم و لوگوی تایید شده دبیرخانه شورای زکات هستند، خود داری کنند.

بابایی افزود: این نهاد امسال با شماره کارت مجازی ۰۲۲۶-۹۹۹۷-۹۹۱۸-۶۰۳۷ بابت فطریه عام، شماره کارت مجازی ۰۵۹۴-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷ بابت فطریه سادات، شماره کارت مجازی ۰۲۹۷-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷ نزد بانک ملی آماده دریافت کفاره عمد وغیرعمد هم استانی‌های روزه دار است.

مدیر کل کمیته امداد گلستان گفت: شیوه پرداخت غیرحضوری زکات فطره و کفاره در سال جاری با آنی پرداخت #۵۰۱۷۸۸۷۷* نیز قابل انجام است.

بابایی گفت: همچنین مردم می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir و از طریق پایگاه‌ها، دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد در سراسر استان و میعادگاه‌های نماز پرشکوه عید سعید فطر، کفاره و فطریه خود را پرداخت کنند.

بابایی گفت:سال گذشته،۱۳میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان زکات فطره و کفاره برای کمک به مستضعفان و نیازمندان جمع آوری شد و پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۱۷میلیارد تومان جمع آوری شود.