رئیس پلیس راهورگلستان خبر داد:

بازگشایی مرکز تعویض پلاک گرگان

رئیس پلیس راهور استان گفت: برابر ابلاغیه پليس راهور ناجا از روز پنجشنبه شانزدهم ارديبهشت ماه سال جاري تعطیلی و محدودیت کاری در مرکز تعوض پلاک گرگان لغو و فعالیت آن مطابق روال گذشته آغاز و نسبت به ارائه خدمات اقدام می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساجد خبر، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عباس مهاجر بسطامی در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به بازگشایی مرکز تعوض پلاک گرگان متقاضیان جهت دریافت خدمات می توانند نسبت به اخذ نوبت اینترنتی از سایت Nobatdehi.epolice.ir و یا جستجوی جمله “نوبت دهی مرکز تعویض پلاک” در سایت های اینترنتی اقدام کنند.

وی افزود: کلیه دفاتر خدمات خودرویی شهرستان ها به جز دفاتر خدمات خودرویی شهرهایی که در وضعیت قرمز کرونایی می باشند، بازگشایی شده و شهرستان های قرمز تا زمان تبدیل وضعیت آنها به رنگ نارنجی، زرد و آبی همچنان تعطیل خواهند بود.
رئیس پلیس راهور استان خاطر نشان کرد: وکالت نامه هایی که اعتبار آنها به واسطه تعطیلات کرونایی منقضی شده باشند به تعداد روزهای تعطیل کرونایی تمدید و دارای اعتبار خواهند بود.

سرهنگ مهاجر بسطامی از مراجعان محترم درخواست کرد: در هنگام مراجعه به مرکز تعویض پلاک به جهت قطع زنجیره ویروس منحوس کرونا کلیه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.